יוני אוחנון
אחות

ושוב זה מכה..

יוני אוחנון
אחות

השדרן ברדיו קרא לזה קיטש'-לשיר שם טוני ברקסטון….קיטש' קיטש' הפסקתי לינשום באותו הרגע וכמעט פרצתי בבכי במשרד..אז הכרחתי את עצמי לינשום עמוק וניפנפתי עם הידים בתיקווה שיפסק..והתחלתי ליכתוב.
אני מתגעגעת אליך ממש ממש מתגעגעת שפשוט קשה לי להסביר כמה.
הייתי די רגוע עד אותו הרגע וחשבתי מה יש לי לעשות ולא עשיתי,מוזר לי,חסר לי משהו לעשות היום,זאת התחושה היום יומית שהינה זה סימן שהתעצמה לה עוד-אתה חסר לי,חסר לי ואני רוצה לישמוע את קולך כאן ועכשיו כל כך רוצה!!! מאוד רוצה!!!
תחושה של אובדן ואני אבודה בלעדיך וואי עומר כמה שאני אוהבת אותך ומתגעגעת נורא אני רוצה לחלוק איתך את כל מה שקורה לי ורוצה לישמוע ולראות מה איתך?לאן התקדמנו ולאן הגענו…ולאן החיים הובילו אותנו..
אני אוחזת במחשבה ובידיעה שאתה לומד ועובד ונהנה ומבלה ומחר תגיע כי היית מאוד עסוק עד עכשיו…עברו רק כמה ימים מאז שנפגשנו,התחבקנו,צחקנו כמה צחקנו..אני רוצה לצחוק איתך..בוא תצחק קצת על החבר שלי הרבה זמן לא עשית את זה …
תלמד אותי עוד משהו שאני עדין לא יודעת ..תראה לי כמה אתה אוהב אותי בדרכך המיוחדת ,תאיר לי את היום את הבית את החלום שהכל חוזר לקדמותו ואפילו טוב יותר, איתך זה הכי טוב…בוא אני אוהבת אותך ולא עוצמת עין בלי לחשוב עליך ולדמיין את פניך ואת חזותך הגדולה ומלאת החיים והעוצמה..
לא יכול להיות פשוט קשה להיות..

להתעורר בבוקר ולחוש געגוע כבד

היי עומרי.. היום התעוררתי עם משקל כבר בלב…. זה מתחיל נעים אבל לאט לאט אני מרגישה נחנקת… בעוד חודש ו 6 ימים אני מתחתנת… אתמול בחרנו טבעות…הייתה בחירה ממש יפה… סגרנו צלם…הכל כמעט מוכן… ועכשיו לעבור על רשימת המוזמנים…ומי נכנס קודם לכיוון החופה…איזה שיר בוחרים!?!?

המשך קריאה

תמיד איתך

אני מוצאת את עצמי כל הזמן סתם פותחת את האתר וקוראת עליך עוד קצת… זה דיי מעניין שאפילו אלו שלא היו הכי קרובים כ"כ הושפעו ממך,מהאישיות ,הבנאדם. אתה יודע איך זה שאחרי שמישהו מת הרגשות אליו מתעצמים כפליים… תמיד אתה בחרטות שאולי זה יכל להגמר

המשך קריאה

מלך של ליצנית

מלך של ליצנית הליצנית הכתירה והמליכה אותו למלך הליצנית העריצה את עפר רגליו אך לפניכן היא אותו ילדה והועידה והצעידה, וגם אהבה וחיבקה ונישקה והרעיפה והוא היה ראוי!!! בחיוך ביישן וצנוע ועניו עד כאב, קיבל כל אשר יכלה לתת מעומק רחם ולב. חיק של אם

המשך קריאה

סהר

געגועים למי ששומר על כולנו כבר 15 שנה מלמעלה. נשיקות אהבה וחיבוקים בנדוד יקר

המשך קריאה