ליר כהן
בן דודה

באיחור של חודש וחצי

ליר כהן
בן דודה

בס"ד

עומר…כל כך התגעגעתי..המון זמן לא ביקרתי פה….למרות רצון- כוח פשוט לא היה לי. רבות הפעמים שביקשו ממני להעלות את מה שקראתי באזכרה של 11 חודשים ללכתך- לאתר הזה. אולי התעצלתי, אולי לא היה לי כוח אבל שמרתי טוב טוב את מה שקראתי והנה זה לפניך ובשביל כל מי שביקש-

"
עומר- בן דודתי, אחי ואהובי…
מחרתיים (או אם נרצה להיות מדויקים- מחר עם רדת החשיכה)- זה כבר אחד עשר חודשים שלמים, 325 ימים ובכל אחד מהם 24 שעות בהן אנו חושבים עליך המון המון וגם אם תכפיל את 24 שעות אלו ב-325 הימים- גם אז לא תגיע לכמה אני או בעצם אנחנו מתגעגעים אליך.
פעם אחת אפילו חלמתי עליך- התחבקנו כאילו חזרת ואחרי דקה של חיבוק הבנתי שזה לא הגיוני והתעוררתי.
בינתיים אני ממשיך להתפלל שתחזור אלינו או לפחות תבקר בחלומותינו..טוב אולי זה קצת קשה לבקר בחלומות של כל כך הרבה אנשים שמתגעגעים (אגב מאז האזכרה חלמתי עליך בשנית ועל כך אני מודה לך מאוד!).
יודע על מה אני הכי מצטער?שלא ביקרתי אותך בבית החולים ביום התאונה. זה קרה מהסיבה שאבא אמר שאין סיכון לחייך וגם הייתי עייף מהעבודה באותו יום. חבל שבאמת לא באתי.
בינתיים כל שיר מזכיר לי אותך. תקשיב למשל למילים של השיר "שלווה עמוקה" של אבי גואטה-
"חולפות השעות חולפים הימים
יודע אתה הימים לא קלים
סמל שכמוך מביט בי מחייך
יתכן שנשארת ולעולם לא תלך
מביט עוד פעם ושואל- איך?

גאווה אתמלא כשאתבונן בתמונה
ואתה כמו מרגיש אהבתי הכנה
איך אוכל להבין?מה לי תשאיר?
טוב..לא היית כאן להקשיב
הלואי ובעבר תוכל להגיב

שלווה עמוקה מעינייך ניבטת
כשמתבונן אני בתמונתך
החיוך שנסוך על פניך
מזכיר לי את הטוב שבך"

אוףף…תגיד שזה לא שיר שנתב עליך?!?!

יודע מה הכי מבאס? שם המשפחה שלי. כהן. לא אוכל אף פעם לראות את קברך מעבר למה שאני עומד עכשיו..אותו כנ"ל לגבי סבינו המשותף מרדכי סוויסה זצ"ל.
אז "מה כבר נשאר לנו בעולם?
הדמעות חמות עדיין הן לא מים, הן כמו דם"
נשאר רק לקוות שהקב"ה "ירחם, (וי)שלח מלאך שינחם (כי) כבד, כבד עלי(נו)" עומר.

אני כבר מאוד מבולבל, עומר. לא יודע אם האסון הנורא "קרה אתמול (או אולי כבר) חלפה לה שנה". אז נשארו תמונות ומזכרות שלמזלנו הערצת אמך אותך גרמה לכך שיהיו רבות כאלה, ו"נשארה גם מנגינה". המנגינה של השם הזה בעל המשמעות- עומר. בערבית פירושו חיים או גיל…ודווקא לך החיים פסקו בגיל כל כך מוקדם. מה גם שזה כל כך סימבולי שהאזכרה הזאת יוצאת בדיוק כמה ימים אחרי ספירת העומר בה יהודים דתיים נמצאים בתקופת אבל, ואם זה לא מספיק אז בתקופת מותך חלה גם אזכרת סבינו וחל צום י"ז בתמוז בו הקב"ה נטה את ירושלים על קו שומרון ומחילים את הספירה לאחור לקראת צום ט' באב בו חרבו 2 בתי המקדש- שכשהיה קיים היה מעלים בו עומר- הוא שעורה, ומנחה-היא החיטה וכך בוטאה אז התעלותו של האדם.
אני יכול עוד להרבות במילים ובטוח שאחרי שאסיים לכתוב אזכר בדברים שרציתי לאמר ולא אמרתי אך אני מעדיף לקצר.
רק אוסיף כי קראתי באתר משהו שמאוד הזדהיתי איתו- בחייך לא היינו ממש קרובים למרות הקרבה המשפחתית והיום חבל לי על זה מאוד.לפחות עכשיו רוב משפחת אמך נמצאת בקרבת משפחתך שכ"כ אהבה אותך ואנחנו כולנו אוהבים אותם ותומכים בהם בכל רגע.
אז תזכור אותנו תמיד ותידע שאנחנו מתפללים בשבילך שאם לא תחזור לפחות יהיה לך מקום טוב בגן עדן שם תוכל ביחד עם סבא מרדכי לשמוא עלינו.
ואם לא תחזור אז "ניפגש בסוף, אתה יודע".
אוהב ומתגעגע המון.
ליר.

"

דברים רבים נוספו לי לראש מאז אבל…חייב לעוף לחדר כושר..צריך להספיק ללכת היום להצגה…
נשתמע
יאללה ביי אחי אוהב אותך

החיוך שלך.

ואו כ"כ מתרגשת לראות את היוזמה עם השיר שלך. כ"כ מובן והגיוני שכולם יכירו אותך. לא הכרנו הרבה זמן אבל הספיק לי להבין שאתה כמו שמתארים אותך. באותו יום גיליתי את הנורא מכל דרך כתבה ב ynet באמצע הלילה. בלוויה הבנתי כמה מיוחד היית. כמה

המשך קריאה

" חג פסח "

עומר היום אנו "חוגגים" את חג הפסח כפי שאתה יודע אמרנו את מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות וכולנו בכינו בכי כואב מאוד, אתה כל כך חסר ביחד עם כולם עד כדי כך שהתאספות המשפחה ביחד בכל פעם שיש סיבה לכך היא הופכת למועקה בלב

המשך קריאה

10.1.2006

אני ושב במשרד,כולם כבר הלכו. בתל אביב יורד ברד שלפעמים הופך לגשם ושוב לברד.אני מחכה שירגע קצת ואז אלך הביתה ובנתיים אני באתר שלך קורא עם תה וסיגריה את הדברים היפים,המרגשים,הקשים והנשפכים שכל החברים והמשפחה כותבים לך ועליך ואחד לשני.קצת מוזר איך דרכך כולם מחוברים.מחוברים

המשך קריאה

סהר

געגועים למי ששומר על כולנו כבר 15 שנה מלמעלה. נשיקות אהבה וחיבוקים בנדוד יקר

המשך קריאה