עמירם בן עזרא
בן דודה

10.1.2006

עמירם בן עזרא
בן דודה

אני ושב במשרד,כולם כבר הלכו. בתל אביב יורד ברד שלפעמים הופך לגשם ושוב לברד.אני מחכה שירגע קצת ואז אלך הביתה ובנתיים אני באתר שלך קורא עם תה וסיגריה את הדברים היפים,המרגשים,הקשים והנשפכים שכל החברים והמשפחה כותבים לך ועליך ואחד לשני.קצת מוזר איך דרכך כולם מחוברים.מחוברים דרך מילים,שירים,תמונות,זכרונות………….
הרי ברור שכולם יזרקו את "החיבור האינטרנטי" הזה לעזאזל רק כדי לפגוש אותך שוב פנים אל פנים ולחבק אותך ,לצחוק איתך ולספר לך שהיה נדמה להם שנהרגת בתאונה לפני כמעט חצי שנה, ושכולם היו בדיכאון היסטרי והיסטורי, ואיזה קטע שאתה פה עכשיו כי מי יודע איך ההורים ,האחים וכל השאר היו מחזיקים מעמד אם לא היית מופיע פתאום.
אבל בנתיים אתה לא חזרת,וכולם עוד מקווים,ומאמינים ומנסים להאמין שיהיה תקדים בעניין ואתה תחזור כנגד כל מה מה ששמענו על חזרות מהסוג הזה.
אני מאלה שמקווים ומאמינים.ואם האמונה תתגשם הייתי מעדיף שזה יקרה כמה שיותר מוקדם,כדי שלא תצטרך לפגוש את כולם כשהם פתאום מבוגרים ,כדי שנוכל להמשיך מאיפה שהפסקנו.בן דוד יקר ,מה שלא יהיה בנתיים יש לנו את האתר הנפלא והנורא הזה,וננצל אותו ואחד את השני כדי לפנות אליך עם תקווה שאתה "גולש"פה ושם וקורא את מה שעל ליבנו.לא נפסיק לאהוב ולכתוב עד שיבוא המשיח..עד הפעם הבאה……ביי

ילד מדהים. נזכור אותך תמיד.

דבר כ"כ עצוב.. לא חשבתי שיקרה דווקא לי ..ככה פתאום..בלי התראה מוקדמת עזבת אותנו ועלית לשמים. תמיד אהבתי אותך. רוצה שאגלה לך סוד?אתה מהאנשים שיותר אהבתי.שיהיה הרבה יותר קשה לשכוח. כשחזרתי מהעבודה בקייטנה, אבא אמר לי- "קרה דבר עצוב,קשה.עומר היה מעורב בתאונה קשה עם האופנוע".

המשך קריאה

חג ראשון, חג שני

יושבים אצל דודו ואוכלים מכל טוב אבל אתה לא יושב שם עם הכבדים ולוגם מכוס היין שלך אוכלים אצל נני על האש אבל אתה לא עם לירון ועמירם מנפנף שם בחוץ יש לך מקום קבע כאן ואף אחד לא ממלא אותו אין מישהו, או איך

המשך קריאה

סהר

געגועים למי ששומר על כולנו כבר 15 שנה מלמעלה. נשיקות אהבה וחיבוקים בנדוד יקר

המשך קריאה