ליר כהן
בן דודה

המילים לא נגמרות

ליר כהן
בן דודה

בס"ד

עומר..זה כבר 5 חודשים שאתה לא איתנוו…אתה קולט מה זה 5 חודשיםםם????זה המוןןןןן..זה אומר עוד חודש-חצי שנה!!וחסר לך שעד אז אתה לא בא לבקר באיזה חלום..

פעם כשהייתי רואה את המשפחה שלך פעם בחג כזה ופעם באחר הייתי אומר וואלה כבר שנים לא ראיתי אותם…אבל שנים זה תמיד היה חודש חודשיים לא יותר מזה…עכשיו באמת שכבר לא ראיתי אותך 5 חודשים חוץ מבאותו חלום לפני חודשיים ומשהו….וזה עוד ימשך ככה הרבה זמן..לצערי…

אני כרגיל..שקוע לי במוזיקה שלי..בדיכאון…עם הקפה והחברים באייסיקיו…פתאום חשבתי עלייך ולא הצלחתי להפסיק…אז החלטתי שאני כותב לך גם היום….
אני כותב לך תוך כדי שיש לי דמעות בעיניים ומצד שני עם חברים שלי מחליטים לאיזה מסיבה מטורפת הולכים בחנוכה…מטרוק או פליי??ואיפה הסילבסטר?
אבל הדמעות לא נעצרות..למרות שזה פעם בתקופה רק קורה לי…אבל כשזה קורה זה הכי עצוב בעולם..
אני הכי לא עייף בעולם עכשיו אז אני לא הולך לישון..
ממשיך עם המוזיקה..הדיכאון…העצבות..ולא מפסיק לרגע לבהות בתמונה שלך בבר מצוה שלי..רוקד עם אמא, נותנת לך נשיקה ואתה עושה פרצוף…אחת התמונות השוות…(מופיעה באתר..)

השבוע איזה מישהו שהיה באיזור אחרי התאונה שלך שלח 2 תמונות של האופנוע..
הסתכלתי עליהן…ואם אני לא עיוור (ואני לא!) היה כתוב לך על האופנוע "בס"ד"…אחרי הכל..הכל בידי שמיים…
אבל למה הוא לקח אותך??למהההה?!?!?!?!??!?!?!?!?!??!?!?

טוב זה עצובבב אז אני יסגור עוד שבת בעצב…
שבת שלום אחי דבר איתי כבר…ושוב מזכיר לך לשמור עלינו..
אוהב אותך הכי בעולם
ליר (המלך!חח המלך הצנוע..)

מלך של ליצנית

מלך של ליצנית הליצנית הכתירה והמליכה אותו למלך הליצנית העריצה את עפר רגליו אך לפניכן היא אותו ילדה והועידה והצעידה, וגם אהבה וחיבקה ונישקה והרעיפה והוא היה ראוי!!! בחיוך ביישן וצנוע ועניו עד כאב, קיבל כל אשר יכלה לתת מעומק רחם ולב. חיק של אם

המשך קריאה

ילד מדהים. נזכור אותך תמיד.

דבר כ"כ עצוב.. לא חשבתי שיקרה דווקא לי ..ככה פתאום..בלי התראה מוקדמת עזבת אותנו ועלית לשמים. תמיד אהבתי אותך. רוצה שאגלה לך סוד?אתה מהאנשים שיותר אהבתי.שיהיה הרבה יותר קשה לשכוח. כשחזרתי מהעבודה בקייטנה, אבא אמר לי- "קרה דבר עצוב,קשה.עומר היה מעורב בתאונה קשה עם האופנוע".

המשך קריאה

אומנם נדמה לי…מה שכן אני בטוחה שאני אוהבת אותך!!!

עומרי אני רוצה לחלום אם אי אפשר להרגיש אני רוצה לחלום אם אי אפשר לראות אני רוצה לחלום את כל המראות..שלך,איתך..אני אוהבת אותך!!! אני מתגעגעת לריח,לתחושה,לחוזק שאתה משרה בי,לאהבה.. הלוואי והייתי יכולה אבל בלעדיך זה קשה !! ונכון אין ברירה.. אם רק היית אומר,אם היית

המשך קריאה

סהר

געגועים למי ששומר על כולנו כבר 15 שנה מלמעלה. נשיקות אהבה וחיבוקים בנדוד יקר

המשך קריאה